Skip to content

Pożyczki gotówkowe to jeden z najbardziej popularnych produktów finansowych, a jednocześnie doskonały sposób na uzupełnienie braków w swoim portfelu. Co roku biorą je tysiące ludzi, choć ostatnio coraz częściej rezygnują z usług banków, wybierając jedną z licznych instytucji i firm pozabankowych.

Pożyczki bez bik, niepodważalne zalety

Dzieje się tak między innymi dlatego, że spora część klientów ma problem ze spłatą innych należności, co spowodowało umieszczenie ich w rejestrach dłużników np. w BIK. Banki zawsze sprawdzają takie wpisy, które zazwyczaj oznaczają odmowę przyznania kredytu. Rozwiązaniem są właśnie pożyczki bez bik, a firmy je udzielające ograniczyły procedurę weryfikacji, idąc na rękę osobom zadłużonym.

Pożyczka dostępna praktycznie wszędzie

Pożyczki bez bik, czyli chwilówki to najszybszy sposób zdobycia potrzebnej gotówki i to bez zbędnych formalności. Biura firm pożyczkowych zapewniają, że ich załatwienie zajmie najwyżej kilkanaście minut, a przelew środków na konto w przypadku otrzymania zgody jest realizowany jeszcze tego samego dnia. Nie trzeba przy wypełnianiu wniosku udowadniać swojej pozytywnej historii kredytowe i przedstawiać zaświadczeń o zatrudnieniu czy wysokości miesięcznych dochodów. Formularz można wypełnić w jednym z biur lub wygodniej online, na stronie internetowej wybranej firmy. Jego rozpatrzenie zajmie około pół godziny, a warunki umowy zostaną wysłane na adres mailowy klienta. Warto się z nimi zapoznać, aby po podpisaniu mieć pewność, że wiemy, w jakim terminie spłacić całą należność.