Skip to content

Jeszcze całkiem niedawno było tak, że dość często podczas zaciągania pożyczki, musieliśmy przyprowadzić kogoś, kto się na niej z nami podpisał. Chodziło o takie zabezpieczenie ze strony pożyczkodawcy, że jeżeli my nie będziemy spłacać tej kwoty, którą pożyczyliśmy, to będzie to za nas robiła ta druga osoba. Nie było to dobre rozwiązanie, dlatego też coraz trudniej było znaleźć kogoś, kto chciałby takie pożyczki dla kogoś żyrować. Na szczęście nie trzeba już tego robić.

Kolejny plus chwilówek

Jeżeli nadal szukamy argumentów przemawiających za tym, że warto zaciągać chwilówki, to z pewnością przekona nas fakt, że nie potrzebujemy tutaj żadnego żyranta. Nikt nie musi się z nami podpisywać na takiej pożyczce pozabankowej, a wszystkie koszty i obowiązki związane z jej spłacaniem, będziemy ponosić sami. Dzięki temu, nie będziemy musieli się przejmować tym, że trudno może nam być znaleźć kogoś odpowiedniego, kto zgodzi się na złożenie takiego podpisu.

Wszystko zależy od nas

Jeśli nie będziemy spłacali takiej pożyczki, to wszystko pójdzie na nasze konto i nikt tego za nas nie zrobi. Dlatego właśnie warto ustawić taką ratę przy spłacaniu zaciągniętej pożyczki, abyśmy mieli pewność, że bez najmniejszego problemu będziemy w stanie ją spłacić. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że naprawdę nie będzie ona dla nas żadnym problemem.

Koniecznie musimy wszystko dobrze przeanalizować, tak abyśmy nie mieli problemów z tym, że nie możemy spłacić takiej pożyczki.