Skip to content

Zastanawiamy się nad zaciągnięciem pożyczki pozabankowej, tak zwanej chwilówki, ale zastanawiamy się, czy nie będziemy odrzuceni, z powodu naszego wieku? Na to i na wiele innych pytań, z pewnością znajdziemy odpowiedź na stronie internetowej takiej firmy, więc zawsze trzeba się na początku bardzo dokładnie z nią zapoznać, tak aby mieć pewność, że znajdziemy propozycję najlepszą dla siebie.

Czasami są określone granice wiekowe

Są firmy, które nie mają żadnych granic jeżeli chodzi o wiek, w którym można u nich zaciągać pożyczkę. Są jednak też takie, które jasno określają, że taka osoba musi mieścić się między 21 a 70 lat, bo w przeciwnym razie jej wniosek zostanie od razu odrzucony właśnie ze względu na wiek. Jeżeli mieścimy się w tym przedziale wiekowym, to nie mamy na co czekać, jak najszybciej powinniśmy złożyć konieczny wniosek, tak aby pieniądze błyskawicznie mogły się znaleźć na naszym koncie.

To nie jest duży problem

Jeżeli niestety nie mieścimy się w danym wieku i wiemy, że w tej konkretnej firmie nie uzyskamy pożyczki, to nie powinniśmy się załamywać. Wręcz odwrotnie, powinniśmy poznać oferty innych firm oferujących pożyczki pozabankowe, tak abyśmy mieli pewność, że znajdziemy taką, w której będziemy spełniać kryteria wiekowe.

Koniecznie musimy wiedzieć, jak to wszystko wygląda i czy przede wszystkim mieścimy się w kryteriach wiekowych. Jeśli tak musimy złożyć wniosek i czekać na jego rozpatrzenie, jeśli nie, trzeba poszukać innej firmy, której nie będzie przeszkadzał nasz wiek.